Youtube Abone Yükseltme Tüyoları

YOUTUBE ABONE KASMA YOLLARI

Youtube genel olarak bakıldığında dünyanın en çok tıklanan web sitesi olması yanında, kullanıcılara en fazla gelir kazandıran sosyal medya platformu olarak da karşımıza çıkmaktadır. Site içerisinde her gün milyarlarca saatlik video izlendiğini ve yüklendiğini kabul edersek, içerik üreticileri de ellerinden gelen her şeyi ortaya koymaktadır.

Sizin de bir Youtube kanalınız var ancak düşük abone sayısına sahipseniz artırabileceğiniz bir sürü farklı seçenek bulunmaktadır. Fakat bunların en başında özgün içerik üretmek gelmektedir. İzleyiciler daima özgün içerik üreten kanallara abone olmakta ve beğenileri o kanalın paylaşmış olduğu videolara göndermektedir. Sizler için ilk kriter her zaman özgün içerik üretmek olmalıdır. Bu bir kanalın yüksek abone ve izlenme sayısına ulaşması için gerekli olan yapı taşlarından birisidir.

Sizinle eşit olan kanallarla anlaşarak içeriklerin hemen öncesinde o kanalı tanıtan ufak bir video klip hazırlayabilirsiniz. Bu sayede sizden haberi olmayan kullanıcılar bu ufak reklamlar sayesin de kanalınızı tanır ve yavaş yavaş da olsa abone kazanmaya başlarsınız. Bir müddet sonra yani kullanıcı sayınız arttıkça daha yüksek aboneye sahip olan kanallarla aynı yöntemi deneyebilirsiniz. Bu sayede oldukça iyi bir abone sayısı yakalayabilirsiniz. Ama yine unutmamak gerek ki abonelerinizi kanal da tutmanızın tek yolu özgün ve değişik içerikli videolar yüklemenizden geçiyor.

Diğer yöntemin ise biraz emek isteyen bir durumu bulunmaktadır. Takibe takip hesabı olarakta adlandırılabilir. Sosyal medya da hızlıca büyümek için kullanılan bu yöntem Youtube’da da işe yaramaktadır. Karşılıklı abone olarak, abone sayınızı arttırabilirsiniz. Tabii bu işlem diğerlerine göre biraz daha fazla uğraş gerektirmektedir.
Abonelerinizi yeni videolarınıza dahil edebilirsiniz. Yaptığınız bu hareket izleyici nezdinde oldukça samimi bir hareket olarak kabul görür ve izleyicilerinizin size olan sevgisi daha da artar. Kanalınıza abone olanlar arasından birkaç kişiyi yeni videolarınıza konuk edeceğinizi belirtmeniz abone sayınızı yükseltecektir.
Kanalınzıda aboneleriniz arasında çekiliş yapabilirsiniz. Herkes kendisini bir yerlerden hediye gelmesini elbette çok ister. Siz de belli aralıklarda kanalınızda çekiliş yaparak abone sayınızı arttırabilirsiniz. Çekilişte verdiğiniz hediye hediye ne kadar büyük olursa abone sayınızda o kadar çok olacaktır. Ayrıca çekiliş sonucunda hediyeyi kazanan kişiyle veya kişilerle çekeceğiniz videolarda takipçilerinizin size olan güvenini arttıracaktır. Çünkü bazen kanallar çekilişleri kendi tanıdıklarına kazandırarak, hediyenin gerçekten abonelere gitmesinin önüne geçiyor. Çekiliş sonrasında kazananlara çekeceğiniz videolar size olan güveni arttıracak ve abone sayınızın artmasını sağlayacaktır.
Reklam verebilirsiniz, Youtube’da kendinizin reklamını yapabilirsiniz. Youtube reklam ortaklığına katılarak, Youtube üzerinde kendi reklamınızı yayınlatabilirsiniz. Sizin seçeceğiniz içerikler, kullanıcıların izlediği videolar başlamadan veya videonun belli kısımlarında yayınlanmaktadır. Bu sayede içerikleriniz ve videolarınız çok daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Sizin için en uygun Youtube reklam ortaklığını seçerek abone ve izleneme kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak Youtube kanalınız da ki abone sayınızı oldukça yukarı seviyelere çıkarabilirsiniz. Gelen aboneleri kanal da tutmak ve onların izleyeceği yönde içerik çekmekte size kalmış durumdadır. O yüzden Youtube’a yüklediğiniz içeriklerin takipçi kitlenize uygun olup olmadığı yönünde bilgi sahibi olmak sizin için oldukça iyi olacaktır. Zaten bir süre sonra da aboneler kendiliğinden geleceği için o yönde bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Ürettiğiniz içerikler eğer gerçekten kaliteliyse, sizin reklam yapmanıza gerek kalmadan aboneleriniz sizin reklamınızı yapacaktır. Bundan dolayıda abonleriniz bir teşekkürü hak etmektedir.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir