İnstampro Nedir? İnstamPro Özellikleri Nelerdir ?

Merhaba değerli okuyucularımız,
Sosyal medya her geçen gün dünyanın bir çok bölgesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya devam edilirken, instagram tarafında bir çok kullanıcı için takipçi arayışı oluşmasından ve hiç kitlesi olmayan bir kişinin farkedilmesini istemesi üzerine bizler için bir pazar oluşturmuştur.

Tam’da bu durumda sizler için neler yapabiliriz diye düşünürken,
Geniş çaplı bir instagram yazılımı ürettik, yurt dışı kaynaklarda bir çok yazılım olmasına karşı Türkiye’de instagram yazılımları konusunda profesyönel şekilde yaklaşım olmadığından buna bir el attık, ve sizler için 70 ‘ten fazla menüsü olan en geniş en kapsamlı instagram yazılımı olan instampro’yu ürettik.

İnstamPro nedir?

İnstampro, instagram’da kullandığınız hesaplarınızı telefon’unuzdan bağımsız bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan bir araçtır.

İnstamPro ile bütün işlemlerinizi tek bir tıklama ile yapabiliyorsunuz.

Örneğin, instagram hesabınıza gelen mesajlara yazılım üzerinden cevap verebilirsiniz,
Veya program üzerinden planladığınız gönderilerinizi tarih ve süre belirterek tek bir tıklama ile planlayıp o tarihte paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Hedef kitleler oluşturarak bu kitleleri karşılıklı etkileşim ile instampro ile takip ettirdikten sonra, etkileşimlerinizin arttığını zaman ile farkedebilirsiniz.

İşletmenizin reklamını yorum menülerini kullanarak, İnstagram Keşfet kategorisindeki paylaşımlara tanıtımınızı yapabilir veyahut işletmenizin bulunduğu il’deki konumlarda paylaşım yapan kullanıcılara instampro yazılımı aracılığı ile yorum yaptırarak etkileşim kurabilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bir çok insan instagram’da sponsorlu reklam kullansada memnun kalmayıp, bizlere yani instampro’ya başvurup rakiplerine göre avantaj sağlayıp kitlelerini büyütmektedir.

İnstamPro ile sizi takip etmeyen fakat sizin takip ettiğiniz kişileri yine bir tıklama ile takipten çıkarabilmenizde programın en güzel özelliklerinden biridir.

Youtube ve www.instampro.com adresinde instampro yazılımımız hakkında detaylı bilgi mevcuttur.

Bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

 

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir